Közzétéve 2016.04.11. · Kategória Álláshirdetés, Hírek

Cégünk adatbázis fejlesztési feladatok ellátására keres 1-3 éves gyakorlattal rendelkező adatbázis fejlesztő munkatársat azonnali kezdéssel.

Akit keresünk:

–          Szakmai tudásában biztos, fejlődésében motivált

–          Jól kommunikál kollégáival és az ügyfelekkel egyaránt

–          Képes csapatban történő munkavégzésre

Elvárások:

–          Felsőfokú informatikai végzettség

–          SQL nyelv és PL/SQL fejlesztői programok készség szintű ismerete

–          Pontos, precíz, gyors munkavégzés, nagy terhelhetőség

Munkakör:

–          Adatbázis platform és tartalmi migrációk készítése

–          Adatbázis hangolási feladatok ellátása

–          Lekérdezések készítése, optimalizálása

Előnyök:

–          Oracle vagy SQL Server szerver üzemeltetési ismeretek

–          Adatbázis teljesítmény problémák diagnosztizálásában való jártasság

–          Releváns Oracle, Microsoft minősítések

–          Egyéb relációs adatbázis kezelők ismerete (IBM DB2, MySQL, PostgreSQL)

–          Adattárház, üzleti intelligencia területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

–          Stabil háttér, biztos egzisztencia, versenyképes jövedelem

–          Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

–          Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok

–          Fiatal, dinamikusan fejlődő fejlesztői csapat

Jelentkezés e-mailben, a fizetési igény megjelölését tartalmazó önéletrajz elküldésével.

allas6@sdainformatika.hu